Megoldásra vár

Magára hagyott, lejárt műszaki érvényességű jármű

Anonim Járókelő

Magára hagyott jármű hónapok óta, háborítatlanul foglalja az egyébként kevés parkolóhely egyikét. Műszaki érvényessége 2022.01.03-án lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tavas u. 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Mellékelten megküldöm a Kőbányai Közterület-felügyelet válaszát.

    Tisztelettel,

    Zsikla Szilvia

    rendészeti ügyintéző

    *From:* hivatal@kobanya.hu
    *Sent:* Wednesday, Septem
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Saab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mazda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére