Megoldott

Parkban hagyott szemét

Ez a bőröndnyi hulladék már hetek óta itt pihen a fa alatt. A fának tökre nincs erre szüksége. A parkot használók is meglennének szerintem nélküle.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai tér 2

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bőröndnyi szemét eltűnt.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109419 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelzett, illegálisan lerakott hulladék elszállítása az időjárás és a kapacitások függvényében szeptember 22-én megvalósul.

    Ü
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Varsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és patkányok - Újvidék tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére