Válaszra vár

Benőtte a növényzet

Anonim Járókelő

A Pesti úton a Nápoly és a Sisakos sáska közötti útszakasz járdája elég szűkös!Babakocsival szinte lehetetlen elférni például!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lemberg u. 157

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kockaköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Vasútőr utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: McDonald's
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére