Megoldott

Üvegszilánkok baleset után

Rengeteg üvegszilánk az úton a kb egy héttel ezelőtti BKV buszbalesetből.

Itt:
https://maps.app.goo.gl/hmPhVKD37oKj4BTYA

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 201

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy ellenőr kollégáink észlelték a problémát, és a terület gépi takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági D...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Varjuk szetszedik a szemeteskukakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margitsziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére