Megoldásra vár

Kerékpársáv festés lekopott

A Zöldlomb utcában a kerékpár sáv festése régi, egyik oldala szinte teljesen lekopott, nehezen látható.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, G2H6+W2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy idei útburkolatijel-fenntartási programunkra szánt pénzügyi keretet, a már megrendelt, illetve rögzített mennyiségek elérték, ezért új helyszínt már nem tudunk
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Petes Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére