Megoldott

Nem működik

FRISSÍTÉS: 2022.09.12
A Fővárosi Csatornázási Művek válasza:

,,A megadott helyszínen található nyilvános illemhely nincs társaságunk
tulajdonában és üzemeltetési feladatokat sem látunk el a létesítményben,
ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

-----

Soroksári révnél nem működik a nyilvános WC!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Hollandi út 165

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/4336/1/2022/H1

    Társaságunk a bejelentésben szereplő illemhely javítását elvégezte.

    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit és elküldte szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Soroksári révnél nem működik a nyilvános WC!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.12 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,A megadott helyszínen található nyilvános illemhely nincs társaságunk tulajdonában és üzemeltetési feladatokat sem látunk el a létesítményben, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkb...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Simon Zoltán Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    A megadott helyszínen található nyilvános illemhely nincs társaságunk
    tulajdonában és üzemeltetési feladatokat sem látunk el a létesítményben,
    ezért a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Mag utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kilyukadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Templom utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére