Megoldott

Üvegajtó

Üvegajtó várja a sorsát a Zrínyi utcai kanyarban

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 6a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Üvegajtó :)"-ról "Üvegajtó"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/4307/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk a bejelentésben megjelölt helyszínről a hulladékot összeg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Autógumik a fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szeméthegyek kerülethatáron

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére