Megoldott

Fedlap állapota

Kedves Budapest Közút!

A Vezér utca és az Egressy út kereszteződésénél lévő, 82-es trolibusz Uzsoki kórház irányú megállóperonján van egy rossz állapotban fedlap. Kérem Önket, hogy lehetőségük szerint cseréljék, munkájukat előre is küszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Vezér utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő jelzése alapján.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték, köszönöm!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hosszanti rés a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Töredezett kis fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére