Megoldott

Járdán lévő kosz, avar

Anonim Járókelő

Sajnos egyre csak halmozódik az egyik "ház" előtti járdán a kosz, avar, hulladék, a növényzet elburjánzott, és ez pont egy buszmegállóban van, így elég sok embert zavar... omlik a ház fala is, de az mellékes, a járdát kellene rendbe tenni, amit mindenki használ.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 38

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    El lett takarítva, köszönjük!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítjuk az ingatlan tulajdonosát és kérjük a gyommentesítést és hulladékmentesítést.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére