Megoldott

Emberi ürülékek

Anonim Járókelő

Ürülékek száma napról napra egyre több valamint szemetes az aluljáró környéke.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 29

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület mosását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/108865/emberi-urulekek
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére