Megoldásra vár

István úti járda felújítása

Anonim Járókelő

Nagyon szépen felújították a Görgey utcát és a Főteret, de az István úti rövid szakaszon, nagyon csúnya még a járda az út egyik felén, azt is fel lehetne újítani, hogy a Posta és a Külvárosi Kávéház között is szép legyen a járda. Az utca egyik oldalán látszik a piros térkő, az az oldal rendezett állapotban van, a szegélykövet is szépen lerakták pár évvel ezelőtt. Az út másik oldalán viszont az út szegélyköve meg van süllyedve, nőnek ki belőle a gyomnövények, és ráadásul még a járda is megvan süllyedve és emiatt csúnya. Csúnya, mert az út szegélyköve sincs szépen rendezetten lerakva, 50 évvel ezelőtt használtak ilyen szegélykövet, ezért nem is korszerű. A szépen felújított Szent István tér és a szintén szépen felújított Görgey utca közötti rövid útszakasz nagyon elüt a környezetétől, és elég felemás. Javasoljuk a járda térkőre cserélését és az út régi szegélykövének korszerű szegélykőre történő cserélését.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, István út 24

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00108654 ” azonosító jelű bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Az István út, Posta és a Külvárosi kávéház közötti szakaszán a járda és a kiemelt szegély
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére