Megoldott

Járda takarítása

FRISSÍTÉS 2022.09.06. III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza:
A bejelentésben szereplő járda takarítása a Főváros hatáskörébe tartozik, így kérem a bejelentést részükre megküldeni.
--------------------------

Kérem végezzék el a járda takarítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 291

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a lépcső takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/108648/jarda-takaritasa
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem végezzék el a járda takarítását! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.06. III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza: A bejelentésben szereplő járda takarítása a Főváros hatáskörébe tartozik, így kérem a bejelentést részükre megküldeni. -------------------------- Kérem végezz...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő járda takarítása a Főváros hatáskörébe tartozik, így kérem a bejelentést részükre megküldeni.

    Köszönettel és tisztelettel,
    Illés Katalin
    ügyfélk
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem takarított járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére