Megoldásra vár

Parkolóhely hiánya, elhagyatott járművek miatt

Anonim Járókelő

A Pongrácz úti lakótelepen (X. ker.) rengeteg olyan parkoló járművet látni amin látszik, hogy használhatatlan. Nem lehetne ezekkel valamit tenni? Több autóról a rendszámtábla is le van szedve. Egy séta alkalmával körülbelül 10 ilyen autót is láttunk, miközben alig találni parkolóhelyet a tömbök körül.
A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény rendelkezik az üzemképtelennek minősülő gépjárművek közterület történő tárolásáról, valamint 55/2009. (X.16.) IRM rendelet a kerékbilincs közterület-felügyelet általi alkalmazására, a járművek elszállítására, valamint a felmerült költségekre vonatkozó szabályokról.
Vagy a problémát inkább a közterület felügyeletnél jelentsem?

Előre is köszönöm a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Salgótarjáni u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Mellékelten megküldöm a Kőbányai Közterület-felügyelet válaszát.

    Tisztelettel,

    Zsikla Szilvia

    rendészeti ügyintéző

    *From:* hivatal@kobanya.hu
    *Sent:* Monday, September
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Saab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mazda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére