Megoldatlan

Törökverő folyamatos tilosban parkolás

A Savoya ház mellet, a Törökverő úton folyamatosan tilosban parkolnak.
Kérem, helyezzenek el megfelelő növényzetet vagy pollereket a probléma hosszú távú megoldásának érdekében.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 213

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez így akkor megoldatlan.
    Már megrohamozza a szélmalmot, a közterület felé már jeleztem a problémát
    https://jarokelo.hu/107290
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 28., szerda 11:52
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére