Megoldott

Újpest Városkapu szemétdomb

Anonim Járókelő

Újpest Városkapu metrómegálló és vasútállomás környéke (Bocskai és Lőwy Izsák utca sarok) sajnos egy egybefüggő szeméthalmazzá vált. Kérjük az illetékesek közbenjárását magam és az itt lakók nevében.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 3b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a bejelentésben jelzett helyszínen a takarítási munkát a mai napon munkatársaink elvégezték.
    Mellékelten küldöm a helyszínen készített fényképeket.

    Üdvöz
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére