Megoldott

Szemetes közterület lakótelepen

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.09.02.

Zuglói Városgazda Zrt. válasza:
"A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testületének 15/2018. (VI.18.) önkormányzati rendelete a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok megsértésének jogkövetkezményeiről 4. § (2) alapján köteles „az ingatlan tulajdonosa (kezelője, használója) – beleértve az ingatlan nyilvántartásban közterületként nyilvántartott belterületi földrészletet is – aki az ingatlan előtti járda, továbbá a járda és a kocsiút közötti kiépített vagy kiépítetlen terület a) gondozásáról, b) tisztán tartásáról c) szemét- és gyommentesítéséről, vagy d) hóeltakarításáról és síkosság mentesítéséről nem gondoskodik, az megsérti a közösségi együttélés alapvető szabályait”.

A rendelet értelmében a társasház kötelessége a hulladék elszállítása."

---

A Nagy Lajos király útja 94/A-B-C lépcsőházak előterében, a párhuzamos parkoló mellett több darabos hulladék található (pl. ruhák, sörösdobozok, üvegek, műanyag flakonok). Ezek összeszedése élhetőbbé, szebbé tenné a környéket.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 94

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Zuglói Városgazda Zrt. válaszát elfogadva az érintett közös képviselet intézkedett a hulladék elszállításáról, a probléma megoldódott.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A szükséges intézkedést megtettük.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. szept. 2., P,
    8:10):

    > Tisztelt XIV. kerület Zuglói Ön
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nagy Lajos király útja 94/A-B-C lépcsőházak előterében, a párhuzamos parkoló mellett több darabos hulladék található (pl. ruhák, sörösdobozok, üvegek, műanyag flakonok). Ezek összeszedése élhetőbbé, szebbé tenné a környéket."-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.02. Zuglói Városgazda Zrt. válasza: "A főváros köztisztaságáró...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testü
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gundel Károly út (Hősök tere M) (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére