Megoldásra vár

Felpúposodott, balesetveszélyes járda

A járda megtört, felpúposodott, éles, kiálló szegélye van, ha valaki nem figyel nagyot lehet esni miatta.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mária királyné útja 127

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/4193/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk a balesetveszély elhárítását előjegyzésbe vette a beje
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Urbán Rita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Majdnem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Jókai tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére