Megoldott

Nem ide illő növényzet

A képeken látható növényzet eltakarja a zebránál álló személyeket.
Az erre személygépkocsival közlekedők általában a lámpa színétől függetlenül hajtanak át a zebrán, ezért hasznos lenne eme zöldség eltávolítása. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 169

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A növényzet megnyírása megtörtént, köszönöm! Sajnos a csonk ott maradt, ez vélhetően ugyanúgy ki fog hajtani. De legalább valami történt.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit tér, Budapest, Lehel tér M, 1132 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontapazat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére