Megoldott

Komposzt

Komposzt a Reggel utca 7 előtt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Reggel u. 7

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/4153/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a jelzett helyszínről a zöldhulladékot elsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére