Megoldásra vár

Benczúr köz járda

A VI.kerületi Benczúr közben a járda állapota látványosan rossz. Sok helyen megsüllyedt, mozaikosra repedezett a beton és a gyerekeknek szóló járdafestés is lekopott.
Kérem az illetékest, hogy burkolják újra a járdát és lehetőleg legyen újra színes felfetés is!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr köz 9

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentését köszönettel visszaigazolom és tájékoztatom, hogy
    elektronikus levelét továbbítottam a Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit
    Zrt.- hez aki a feltárt hibát műszaki szem
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen jelenleg a járda állapota
  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére