Megoldott

Lomis fogva "tábla"

A Major utca - Rátz László utca találkozásánál lévő fára egy tálcát csavaroztak fel, rajta a jól ismert lomis fogva szavak. Az is elfogadhatatlan amit a lomtalanításon művelnek. De ez az alja, posztó megoldás, hogy a "táblát" mint illegális közterület foglalási jelzés belecsavarozzák a fába az azért ennél is durvább.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Major u. 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték, köszönjük!
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 2., péntek 15:06
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ők "védettek" ....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére