Megoldásra vár

Letört pumpa

Valaki letörte a Hamzsabégi út 40-nél található biciklis szervizpont pumpáját. Kérem, pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 102

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 19., hétfő 15:43
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Savoya park mögötti romos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szervízpont hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére