Megerősítésre vár

Otthagyott betontömb

Valaki otthagyott egy betontömböt a Bukarest utca 8-10. 2. lépcsőház előtt. Kérem, szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 8-10II

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönjük! Megoldva.
  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 2., péntek 15:05
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotu pihenő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére