Megoldásra vár

Graffitis tábla

A Mandarin játszótér bejárata melletti tábla graffitis, illetve a kapun sok ottmaradt gyorskötöző van. Kérem, cseréljék ki a táblát, és távolítsák el a gyorskötözőket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 40

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 7., szerda 16:45
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos hirdetőfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kánai-tó firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőérberek (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére