Megoldott

Gyűlölködő írás

A Kajla kutyafuttató hátuljára kiírtam egy ideje, hogy a közös játékokat ne vigyék el (egy időben mindet ellopták).
Mára ezt az írást letépték és egy gyűlölködő politikai üzenetet hagytak a helyén.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kajla kutyafuttató

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megérkezett a visszajelzés az Illetékestől. Köszönjük!
  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma pár napon belül, 2022. augusztus 31-én oldódott meg, csak elmulasztottuk a visszajelzést, melyet ezennel pótlunk. A fényképet mellékeljük.
    Tisztelettel:
    Újpest Városüzemeltetési Főosztály
  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Deres Anna visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést!
    Munkatársaink soron kívül elvégzik a tábla takarítását.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Deres Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    graffitis fal a Farkaserdő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szíjgyártó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis Telekomos trafó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    graffitis utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gimnázium (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére