Válaszra vár

Rossz lépcső

Anonim Járókelő

Felismerhetetlenségig lepusztult lépcső a Gubacsi híd csepeli feljáró tövében a Papírgyár buszmegállóval szemben.
Korlát sincs.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Gubacsi híd

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00107846 és a 00104504 számú bejelentésben szereplő Csepel Ady Endre út - Duna utca közötti lépcsők fenntartása nem tartozik a Budapest Közút Zrt. feladatai közé.
    A probléma mego...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mikszáth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismeretlen közmű szekrény botlásveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére