Megoldott

Lelógó és kilógó ágak

FRISSÍTÉS: 2022.08.22.
Főkert válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út bejelentett szakasza nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

-----------------------------------------
A Mexikói úton a legtöbb fa ága olyan alacsonyan van, hogy a fejünket súrolja, a fák törzse kihajtott és egyre szélesedik a járda felé. Szép, hogy egyre több fát ültetnek itt a kerületben is, de utána senki nem gondozza ezeket és teljesen elterebélyesednek. A Thököly úttól a Mogyoródi útig végig jellemző ez a probléma.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 37

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ágakat levágták.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Mexikói 37. szám előtt, illetve
    környezetében a közlekedést akadályozó fák gallyazását és sarjazását
    elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szív...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mexikói úton a legtöbb fa ága olyan alacsonyan van, hogy a fejünket súrolja, a fák törzse kihajtott és egyre szélesedik a járda felé. Szép, hogy egyre több fát ültetnek itt a kerületben is, de utána senki nem gondozza ezeket és teljesen elterebélyesednek. A Thököly úttól a Mogyoródi útig végig jellemző ez a prob...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út bejelentett szakasza nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy a gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagytestű rovarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére