Megoldásra vár

Balesetveszélyes járdaszakasz

Anonim Járókelő

XI.ker. Fehérvári úti Vásárcsarnokkal szembeni oldalon a Lottozó és a Lipóti Pékség előtti járdaszakaszon több helyen a kockakő burkolat fel van jöve. Forgalmas hely, ahol napi szinten megfordul több száz ember. A mai napon édesanyámat a mentő vitte el, mivel megbotlott az egyik ilyen burkolat hibában. Több zúzódása, bordaközi sérülése lett, 83 éves, több szemtanu is volt. Az ott lakók elmondása szerint már több baleset is történt itt, már többször bejelentették a Fővárosi Önkormányzatnál a hibát, mivel az ő tulajdona ez a közterület. Eddig nem történt az ügyben semmi. SOS kijavítása szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 21a

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    "melynek eredményeként az említett Hivatal gondoskodott a javítandó felületek kijelöléséről és haladéktalan helyreállításáról. "

    Nincs már kész?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Fuh, szegény, jobbulást neki! Azonnal ki kellene javítani minden ilyesmit!
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanez van a 112-es nagy posta előtt is a 1114 Budapest, Fehérvári út 9-11. címen 160 méterrel odébb.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Jobbulást kívánunk édesanyádnak!
    A Járókelő csapatának nevében: Anita
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére