Megoldott

Könyves K körút

Tisztelt cím! A Könyves K. körút István kórház oldalával határos szakasza förtelmesen szemetes. Értem én, hogy úgyse igen jár arra senki gyalog, de na. Félévente megérdemelne egy gereblyézést. Köszi!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 26

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület takarítását.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107384/konyves-k-korut
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hűtőszekrény az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes a Közvágóhíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére