Megoldott

Út végi lezárás

Kelenföld felől a Somogyival párhuzamos bringaút végére került a lezárás, ötletem nincs, mi lehet itt a szabályos megoldás, és mi volt ennek a célja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 30

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2022.09.16-ra elkészültek a kábelfektetéssel, lekerültek a bicikliutat eltorlaszoló táblák.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.

    Tájékoztatjuk, hogy kezelői hozzájárulással ellátott terv alapján végeznek kábelfektetési munkálatokat a Somogyi úton. Az ideiglenes forgalomkorlátozási t
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zsirai Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére