Megoldásra vár

Feneketlen-tó, Törőcsik Mari park teli szemetesek

Szeretném megkérdezni az illetékest, hogy lehet-e valamit tenni annak érdekében, hogy ne nézzen így ki a Feneketlen-tó körül az összes szemétgyűjtő edény és pad környéke még vasárnap 17 órakor is. Nem lehetne szombaton és vasárnap reggel kiüríteni az edényeket és a padok környékét összesöpörni? Miért kell minden hétvégén az egész parknak így kinéznie? Esetleg nem tudná a Főváros körbekeríteni és éjszakára bezárni az egész Törőcsik Mari parkot, mint ahogy azt máshol meg lehet tenni? Ha már egyszer a parkba járók nem tudnak rá vigyázni? Miért ez a természetes, hogy évek óta minden hétvégén ilyen ocsmány a park?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 5

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves BKM FKF Köztisztasági Divízió, akkor legyenek szívesek intézni, hogy legyen kapacitás. Érdekes, hogy a Városliget és az ottani nagy játszótér nem olyan hányadék, mint a Feneketlen-tó.
    Vagy kerí...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor szeretnénk kérni legalább több szemetest, ha nem tudják gyakrabban üríteni őket.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink minden munkanapon egy műszakban takarítják a bejelentett helyszínt, valamint kapacitás függvényében hétvégén is dolgoznak...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lágymányosi híd budai oldal szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Erika
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dávid Ferenc utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére