Válaszra vár

Kosz ès madàrszar

FRISSÍTÉS 2022.08.25.
A bejelentő kommentje:
"Mèg ott van."

------------------------------

A Petőfi hìd alatt lèvő kerèkpàr- ès gyalogosùt tele van kosszal ès madàrürülèkel. Kèrem intèzkedjenek. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Petőfi hìd alatt lèvő kerèkpàr- ès gyalogosùt tele van kosszal ès madàrürülèkel. Kèrem intèzkedjenek. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.25. A bejelentő kommentje: "Mèg ott van." ------------------------------ A Petőfi hìd alatt lèvő kerèkpàr- ès gyalogosùt tele van kosszal ès madàrürülèkel. Kèrem...

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Mèg ott van.
    Felhàborìtò!
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szèpen köszönöm!
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107296/kosz-es-madarszar
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd mellèkelek kèpet a helyszinről is.
  • Csiszàr Vince bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére