Megoldott

Graffiti az árok szélén

Anonim Járókelő

Sajnos szélmalomharc, de korábban évekig sikerült tisztán tartani a Hüvösvölgyi út melletti árokban a betonlapolat. Szemmel láthatóan viszont egy jó ideje nem történt graffitimentesítés. Kérem tisztítsák meg! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Astoria C lejárat grafftis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált aluljáró a Boráros téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére