Megoldott

Graffiti az Ördög-árok támfalán

Az Ördög-árok támfala a Kelemen László utca alatti szakaszon megint tele van firkálva. A takarításon túl - mivel ez mindig problémás szakasz - érdemes lehet megpróbálni valahogy megelőzni a további festéseket is. (pl. egy színes város projekt a környék iskoláival közösen?)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 31

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    A II. ker. Hűvösvölgyi út melletti Ördög-árok támfalán elhelyezett falfirkák ügyében tájékoztatom, hogy a fővárosi közszolgáltató társaság a falfirkákat eltávolította a felületr...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Schnellbach Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Polgármester úr,

    köszönöm a gyors választ önnek és munkatársainak. Várom az errõl szóló híreket.

    Ettõl (is) élhetõ és szerethetõ a kerületünk. :)
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon köszönjük, hogy tájékoztatott a helyzetről. Öröm számomra, hogy a kerületi lakosok igazi közösségként lépnek fel az ehhez hasonló helyzetekben és sokszor javaslatokat foga
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 84327 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Schnellbach Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkált új padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Páfrány út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére