Megoldott

Friss hányás a megállóban

Anonim Járókelő

Már többször bejelentettem, hogy a Fehérvári út - Etele út sarkán lévő buszmegálló undorítóan mocskos. A probléma nem oldódott meg. A megállót vagy el kellene helyezni innen, vagy többször kellene takarítani. Felháborítónak tartom, hogy az erre közlekedő embereknek hányásokat kell kerülgetniük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út / Fehérvári út

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett buszmegálló fertőtlenítő mosását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107128/friss-hanyas-a-megalloban
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére