Megoldott

Kicsordulo kuka

Kicsorduló kuka a Taksony és Tüzér utca kereszteződésnél

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tüzér u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edény ürítését munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107122/kicsordulo-kuka
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon sok cigicsikk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt hulladék és bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újpest-városkapu M (Váci út) (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére