Megoldott

Graffiti

A falat összefirkálták :) Helyszín Aprajafalva óvoda a Zöld kerítés mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 13

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamivel csak lefestették. Köszi
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "G :)"-ról "Graffiti"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3978/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi- Műszaki Csoportunk a 34. hétre beütemezte a falfirka eltávolítását.
    Kösz
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkivezetők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐTÁV
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis, koszos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére