Megoldott

Kukásautóból kifolyt szemét lé

Anonim Járókelő

Bp. xvi. Bányász utcában, teljes hosszban, minden lépcsőház bejáratnál kifolyt a szemetes kocsiból a lé, ami büdös, fertőzés veszélyes, gusztustalan.
Kérnék vegyszeres felmosast.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bányász u. 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ismét ez a helyzet. Esetleg ha a takarítással együtt a kukás kocsit is megjavítanák, hogy ne folyjon belőle a szemét lé, azzal többre mennénk.
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az utca gépi takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107107/kukasautobol-kifolyt-szemet-le
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sáros avar a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére