Megoldásra vár

Illegális hulladéklerakás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.16.
FKF válasza:
A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe

---
Szuglói körvasútsor 212-214 magasságában, az autós tanpálya mögött, az M3 felüljáró alatt hatalmas hulladéklerakat, régóta.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 214

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 107099 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Az alábbi bejelentett terület nem tartozik a Zuglói Zrt. kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Szuglói körvasútsor 212-214 magasságában, az autós tanpálya mögött, az M3 felüljáró alatt hatalmas hulladéklerakat, régóta."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.16. FKF válasza: A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe --- Szuglói körvasútsor 212-214 magasságában, az autós tanpálya mögött, az M3 felüljár...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FKF...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét a bokrokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gubacsi út szemét a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére