Megerősítésre vár

Illegális hulladéklerakás

Az Erzsébet királyné útja és a Lovász utca közötti Tapló köz (14. kerület) egyébként kellemes, zöld kis útszakaszán az elmúlt hónapokban egyre több szemétkupac jelenik meg, egyértelműen illegális hulladék-lerakatként kezdik használni az utcácskát (a bejelentés idején már négy dombocska volt). (A Szuglói körvasútsoron egyébként van egy tiltó tábla, nem közvetlenül a Tapló köznél.)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 189

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk.

    Kérjük válaszunk szíves e...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Konténer régóta ott van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkban hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére