Megoldatlan

Nagy kupac szemét

FRISSÍTÉS 2022.08.16.
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet kollégáink rendszeresen takarítják.(...)
Tájékoztatjuk, hogy munkatársainknak a vonatkozó belső szabályzataink alapján csak a gyűjtősziget tartályai körüli egy méteres sávban van takarítási kötelezettsége. Az ezen kívüli területekről megrendelés esetén szállítjuk el az illegálisan kihelyezett hulladékot.

---
Valaki napokkal ezelőtt egy nagy kupac illegális szemetet pakolt le az üveges szelektív kuka mellé. A szél széthordja az úttestre/járdára.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 29

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A szemetestől 1méteren túl nincs takarítási kötelezettsége az FKFnek.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon szépen köszönjük a bejelentését, de az alábbi munka nem a Zuglói Zrt. hatásköre alatt áll. Javaslom, hogy az FKF – el vegye föl a kapcsolatot.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandr
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.16. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársainknak a vonatkozó belső szabályzataink alapján csak a gyűjtősziget tartályai körüli egy méteres sávban van takarítási kötelezettsége. Az ezen kívüli területekről megrendelés esetén szállítjuk el az illegálisan kihelyezett hulladékot. --- Valaki nap...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Valaki napokkal ezelőtt egy nagy kupac illegális szemetet pakolt le az üveges szelektív kuka mellé. A szél széthordja az úttestre/járdára."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.16. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársainknak a vonatkozó belső szabályzataink alapján csak a gyűjtősziget tartályai körüli egy méteres sávban van ...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet kollégáink rendszeresen takarítják.
    Munkatársaink folyamatosan, nap mint nap tapasztalják, hogy
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Konténer régóta ott van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkban hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lénárt Ibolya
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére