Megoldott

Szemét, ételmaradékok, ürülék a járda mellett

Anonim Járókelő

Szemét, ételmaradékok, ürülék a járda őrmezői mellett és a környező bokros területeken. Undort keltő látvány és szag, közegészségügyi szempontból is aggályosnak mondható. Kérjük sürgős rendbe telelét! Nem fotóztam végig minden bokrot, de iszonyatos állapotok vannak a nagy forgalmú gyalogos, kerékpáros, stb. útvonal egész környékén!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékessége, azonban eseti jelleggel munkatársaink elvégezték azt.

    Tisztelettel: BKM...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 107028 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A területen a MÁV az illetékes: Péter Csaba
    ügyfélszolgálati szakelőadó, eszrevetel@mav-start.hu
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gubacsi út szemét a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére