Megoldásra vár

FKF Kukaolvadmány a járdán

Anonim Járókelő

A Védgát u.-i, Pesterzsébet irányába haladó oldalon lévő buszmegállónál felgyújtott FKF kuka olvadmánya az aszfalton van. Kihelyeztek már másik kukát, csak ezt nem takarították el.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 33

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt sejtettem, hogy nem lehet egy szivaccsal feltakarítani, na de hogy aszfaltot kelljen cserélni egy műanyag olvadmány miatt, és ne lehessen pl. hőlégfúvós felhevítéssel feolvasztani picit és úgy fel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az aszfaltba olvadt műanyagot csak a burkolat kivágásával lehetne eltávolítani, amely nem tartozik Társaságunk tevékenységi körébe. A pr...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "FKF Kulaolvadmány a járdán"-ról "FKF Kukaolvadmány a járdán"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét egy szerda este Ferenciek terén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére