Válaszra vár

Hatalmas beton tömb otthagyva az út szélén

Anonim Járókelő

Hatalmas beton tömb otthagyva az út szélén!Nem túl szép látvány az ott lakóknak!Kèrnèm az elszállitását! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 40

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Térfigyelő kamera pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egy otthagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére