Válaszra vár

9 éves

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.29
A bejelentő hozzászólása:

,,"A helyszínen tartott szemle és a rendelkezésünkre álló adatnyilvántartás alapján
megállapítottuk, hogy a szóban forgó útpályaszakaszon, a Fővárosi Vízművek Zrt. beruházásában, 2013. évben történt hibajavítás. Mivel az említett közműszolgáltatónak a burkolathelyreállításra szavatossági kötelezettsége van érvényben, így kivizsgálás céljára a megkeresést továbbítottuk a részükre. A szolgáltató az indokoltan javítandó felületek burkolatcseréjét már több helyszínen elvégezte"

Sajnos nem az érintett szakaszon végezte el a javítást, 1/C helyett a 3/C szakaszon javítottak egy kevésbé sérült burkolatot. Így ismételtem kérem a Vízműveket, hogy vizsgálják ki az érintett szakaszt és a szavatossági kötelezettség alapján hozzák szintbe és egységesen javításk ki a közel 10 éves egymás melletti mára már megrongálódott útburkolatot. Köszönöm,"

-----

A Fővárosi Vízművek Zrt. hibaelhárítás miatt 2013-ban javított két egymás melletti helyen egy rövid útszakaszt a Budapest 1121 Törökbálinti út 1/C előtt. A közel 10 év alatt ez a két egymás mellett lévő burkolatjavítási rész azóta berepedezett, megrongálódott, illetve az eltérő aszfaltozási technika miatt az idő múlásával meg is süllyedtek egymáshoz képest.
Az egyenetlen burkolatfoltozásokon áthaladó gépjárművek miatt az utca és a környező házak is remegnek, mely kárt okoz, illetve az útszakasz állapotát is tovább rontja, valamint feltételezhetően az út alatt futó víz-, gáz- és egyéb közműveket is károsítja. (Több csatorna törés is volt már a közelben).

Kérem az 1/C előtti szakasz két burkolatfoltozásának egységesítését, a szakasz javítását és az alatta futó közművek állapotfelmérését.

Együttműködésüket előre is köszönöm,
Tisztelettel,

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Törökbálinti út 1c

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fővárosi Vízművek Zrt. hibaelhárítás miatt 2013-ban javított két egymás melletti helyen egy rövid útszakaszt a Budapest 1121 Törökbálinti út 1/C előtt. A közel 10 év alatt ez a két egymás mellett lévő burkolatjavítási rész azóta berepedezett, megrongálódott, illetve az eltérő aszfaltozási technika miatt az idő m...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "A helyszínen tartott szemle és a rendelkezésünkre álló adatnyilvántartás alapján
    megállapítottuk, hogy a szóban forgó útpályaszakaszon, a Fővárosi Vízművek Zrt. beruházásában,
    2013. évben történt hib
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, mely nem az önkormányzat hatásköre javasoljuk a Budapest Közúttal felvenni a kapcsolatot.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.ker
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 106996 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XII.
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Népliget M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére