Válaszra vár

Járda és fatövek takarítása

Anonim Járókelő

kérjük járda és fatövek takarítását

Lágymányosi utcában Bartók és Bicskei u. közötti részén, bank környékén

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022_09_14

    Eddig nincs változás, szemetes az egész járda

    Lágymányosi utcában Bartók és Bicskei u. közötti részén, bank környékén
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022_09_13

    Eddig nincs változás, szemetes az egész járda

    Lágymányosi utcában Bartók és Bicskei u. közötti részén, bank környékén
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.

    Ersősen szemetes, és vizelet szagű ez a járdaszakasz...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. augusztus 23., kedd 15:00
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "járda ss fatövek takarítása - 11, ker önk"-ról "Járda és fatövek takarítása"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Erika
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dávid Ferenc utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére