Megoldatlan

Letkart, elhagyott motorgépjármű

A XIV. kerületben, a Dózsa György út és a Thököly út találkozásánál lévő közlekedési lámpa, valamint a mellette lévő elektromos egységhez valaki egy letakart, elhagyott motorgépjárművet támasztott hetekkel ezelőtt. Nemcsak a környék kultúráltságának megőrzése, de az elektromos egység miatt is intézkedésre, azonnali elszállításra lenne szükség - jelenleg ha a lámpa meghibásodna, nem férnének hozzá a szakemberek ettől a jogtalanul, lehetetlenül, egy forgalmas csomópontban hagyott motorgépjárműtől, ráadásul a gyalogátkelőknél a gyalogosforgalmat minden irányba akadályozza. Rendszámát a letakarás miatt nem lehet kiolvasni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dózsa György út 5

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter,
    Sajnos a jogszabályokkal kapcsolatban nem tudunk segíteni.
    Köszönjük megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Anita
  • Horváth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a kérdésem, hogy milyen jogszabály tiltja, hogy a járművet fedő takaróhoz hozzányúljanak?!
  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A motorkerékpár járdán való megállása a KRESZ 40. § (9) bekezdésében
    foglaltakra tekintettel szabályszerű.
    A járművet fedő takaróhoz nem áll jogunkban hozzányúlni, így egyéb a
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dongó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Járdán felejtett autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott jármű Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére