Megoldott

Legalább egy hete nincs ürítve a kuka

FRISSÍTÉS 2022.08.12.

A Bejelentő válasza:

"Itt biztos, hogy nem!" (ld. csatolt friss kép)
"Ja és az évek óta szorgalmazott fotós dokumentációt kötelezően be kellene vezetni, hogy tudják ellenőrizni a dolgozók által elvégzett munkát. Ami a jelenlegi helyzetet is látva, igencsak hasznos lenne!"

------

Legalább egy hete nincs ürítve a kuka az Orczy tér 4/A2 előtt és az Orczy út 45 előtt. Mindkét kukából már folyik ki a szemét. Gondolom hetente legalább egyszer illene üríteni, ha azt akarjuk, hogy bele dobják az emberek és ne mellé.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 4

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    Tájékoztatjuk, hogy az...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Legalább egy hete nincs ürítve a kuka az Orczy tér 4/A2 előtt és az Orczy út 45 előtt. Mindkét kukából már folyik ki a szemét. Gondolom hetente legalább egyszer illene üríteni, ha azt akarjuk, hogy bele dobják az emberek és ne mellé."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.12. A Bejelentő válasza: "Itt biztos, hogy nem!" (ld. ...

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja és az évek óta szorgalmazott fotós dokumentációt kötelezően be kellene vezetni, hogy tudják ellenőrizni a dolgozók által elvégzett munkát. Ami a jelenlegi helyzetet is látva, igencsak hasznos lenne!
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt biztos, hogy nem!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az edény ürítését elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106971/legalabb-egy-hete-nincs-uritve-a-kuka
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott dísztárcsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére