Megoldásra vár

Ismét roncstemető az Öv utca

Itt áll egy ideje. Köszi járókelő, hogy intézitek

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 37

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A Belügyminisztérium állásfoglalása szerint a gépjárművön a szélvédő mögött
    elhelyezett rendszámtábla valóban nem szabályos, ez megvalósít egy, a
    közúti közlekedési szabályok
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A Belügyminisztérium állásfoglalása szerint a gépjárművön a szélvédő mögött
    elhelyezett rendszámtábla valóban nem szabályos, ez megvalósít egy, a
    közúti közlekedési szabályok
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Elől és a szélvédő mögött sincs rendszám?

    Ha nincs, akkor biztos intézkednek majd elszállítás terén...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dongó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Járdán felejtett autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott jármű Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére