Megoldott

Hiányzó aszfalt

A közel 1 hónapja tartó Mogyoródi úti útburkolatcsere közben felmart biciklis átkelő aszfalja hiányos, balesetveszélyes, plusz féligmeddig el is van barrikádozva. Nagyon szuper lenne 1 kis csík aszfalt, nem értem miért félig van elvégezve a munka. 1 hónapja tolom át a bicajt napi2szer vagy szenvedem át magam a gödrökön. Lassan lekopik a piros felfestés, mire kész lesz a 2 járdasziget.????

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 1

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gadácsi Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, és a várva -várt aszfaltpótlást. A probléma megoldódott.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    2022.08.08-án - Budapest Közút Zrt.-nek küldött e-mail levelét, - JAROKELO-BUDAPEST-00106934 - Új bejelentését megkaptuk.
    A levelükre válaszolva, - a Budapest Közút Zrt. Út,
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gadácsi Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére